Obsługa posprzedażna

65-letnie doświadczenie w projektowaniu i wytwarzaniu urządzeń dla przemysłu, galanterii skórzanej i obuwia. Nasz zespół obsługi posprzedażnej to 12 wielobranżowych techników szybkiego reagowania o dużym doświadczeniu zawodowym, pracujących w systemie 24/48 godzin.

Części zamienne :

Zespół techników pozostaje do Państwa dyspozycji w zakresie doradztwa. Ponad 8.000 pozycji w magazynie dla maszyn SUTEAU-ANVER oraz innych marek, które dystrybuujemy we Francji (Elitron-Comelz-Galli-Ares-Camoga-Atom-Antares-Bibo-Electrotecnica BC-Imesa-RFS Comec-Fortuna-Omac-Omav-Sagitta-Cerim-Sarema…).

Złożenie zamówienia na części zamienne w ciągu dnia umożliwi dostawę wciągu 24/48 h.

Interwencje na miejscu :

Nasz odpowiedzialny serwis posprzedażny będzie współpracować z Państwem w celu znalezienia rozwiązania najszybciej jak to możliwe. Po rozpoznaniu telefonicznym nastąpi ustalenie najlepszej strategii wdrożenia w celu ponownego uruchomienia produkcji w możliwie najkrótszym czasie, a tym samym maksymalnego ograniczenia przestoju produkcji.

Regeneracja maszyn :

Nasza wiedza i doświadczenie nabyte w ciągu wielu lat w dziedzinie maszyn standardowych i maszyn szczególnego zastosowania pozwala oferować usługi naprawcze Państwa maszyn SUTEAU-ANVER lub maszyn marek europejskich wykorzystywanych w branży wyrobów skórzanych i obuwia. Usługi te mogą być realizowane w naszym centrum serwisowym lub w Państwa zakładzie.

Kontakt :

  • Obsługa posprzedażna – Konserwacja

Mr ANTHONY SUBILEAU

TEL +33 (0) 2 41 49 11 99

sav@suteau-anver.com

  • Części zamienne

Mr SAMUEL RIBAULT

TEL +33 (0) 2 41 49 11 99

FAX +33 (0) 2 41 55 16 73

achats@suteau-anver.com