Wyświetlanie numeru

Zapytanie o kosztorys Proszę o telefon

Firma

Kim jesteśmy?

SUTEAU-ANVER zatrudnia 60 pracowników i obroty wysokości 14 mln €. Dysponuje działem sprzedaży w na terenie całej Francji oraz Europy poprzez grupowanie dystrybutorów handlowych; biuro projektowe z 7 projektantmi i 3 inżynierami kontroli; dział montarzu i wsparcia technicznego – 14 techników z samochodami, dzięki czemu w przypadku awarii czas reakcji nie przekracza 48 godzin na całym Świecie.

W 2005 roku, w celu dywersyfikacji rynków i zwiększenia obrotu SUTEAU-ANVER założyła nową firmę specjalizującą się w produkcji maszyn dla przemysłu spożywczego: OUEST AGRO TECHNOLOGIE (OAT). OAT zatrudnia 9 pracowników i ma obroty w wysokości 3 mln €. Jest to rozwój linii produkcyjnych w oparciu o cięcie strumieniem wody.

Suteau-Anver dzisiaj

1 – Projektowanie i produkcja (hydrauliczne i mechaniczne prasy do cięcia dla sektora przedsiębiorstw przetwarzania materiałów giętkich i kompozytów; maszyny specjalne do różnorodnych zastosowań; maszyny dla sektora skórzanego, w tym galanterii skórzanej i przemysłu obuwniczego; maszyny do sklejania dwóch taśm; systemy zasilania; maszyny do cięcia strumieniem wody itp.)

2 – Dystrybucja (stoły do cięcia nożem oscylacyjnym)

3 – Handel maszynami znanych marek europejskich

W trosce o innowacyjność i rozwój eksportu, Suteau-Anver dogłębnie koncentruje się na Twoim projekcie, aby zaoferować jak najlepsze usługi i rozwiązania.

Dziedziny działania

Istotne liczby