Wyświetlanie numeru

Zapytanie o kosztorys Proszę o telefon

Biuro projektów, badań i rozwoju

Od pomysłu do konkretyzacji Twojego projektu

Nasze Biuro Projektów, znajdujące się przy siedzibie Spółki w Departamencie Maine-et-Loire, liczy 3 automatyków oraz 7 grafików i projektantów. Ich głównym zadaniem jest projektowanie – we współpracy ze specjalistami techniczno-handlowymi– wszystkich maszyn Suteau-Anver, przestrzegając jednocześnie wszystkich najdrobniejszych szczegółów zawartych w założeniach techniczno-ekonomicznych projektu.

W celu zaoferowania maszyn o jak najlepszych parametrach śledzą oni nieustannie nowinki technologiczne. Ponadto zbierają informacje o postępach zachodzących w branży, które mogą być wykorzystane w produkcji naszych maszyn, zapewniając tym samym możliwość skorzystania z jak najlepszej dostępnej technologii.

Potrzebujesz maszyn standardowych (pras do cięcia, pras do termoklejenia itp.)? Potrzebujesz maszyn specjalnych (linii do cięcia, linii klejowych HOTMELT itp.)? Pragniesz je zmodyfikować i dostosować do swoich potrzeb? Nasze Biuro Projektów nie tylko udzieli Ci porad, lecz także zrealizuje Twój projekt. Po ustaleniu specyfikacji w naszym zakładzie uruchomiona zostanie produkcja. Nasze maszyny są więc od początku do końca projektowane we Francji.

Dzięki centralizacji zasobów kadrowych Suteau-Anver jest w stanie szybko zareagować na Twoje potrzeby. Ze względu na fakt, że w procesie nie biorą udziału pośrednicy, Twoje maszyny są dokładnie monitorowane od momentu powstania projektu, aż do chwili dostarczenia go do Twojego zakładu.

François B. i François L. kontrolują prawidłowe działanie systemu rzeczywistości wirtualnej.
System ten umożliwia klientom obserwację maszyny w ujęciu trójwymiarowym.