Wyświetlanie numeru

Zapytanie o kosztorys Proszę o telefon

Dział handlowy

Produkty „Made in France” w służbie dla naszych klientów

Dzięki kompetentnemu zespołowi handlowemu składającemu się z 5 pracowników techniczno-handlowych firma Suteau-Anver rozwinęła się na rynku krajowym i międzynarodowym. Dzisiaj jesteśmy obecni w ponad 40 krajach i nadal się rozwijamy.

Nasze zespoły ściśle ze sobą współpracują w celu zapewnienia klientom wysokiej jakości usług, spełniających ich indywidualne potrzeby.

Od ponad 70 lat wszystkie nasze maszyny są projektowane i produkowane we Francji, w halach zakładowych w naszej siedzibie w Saint-Macaire-en-Mauges (49). Wszyscy nasi klienci korzystają z jakości naszego francuskiego know-how.

Nasi handlowcy ściśle współpracują z klientami na całym świecie.

Bliskie relacje z klientami stanowią podstawę sukcesu relacji handlowych. Dzięki temu możliwe jest stworzenie klimatu zaufania oraz utrzymywania i nawiązanych dalszych relacji opartych na zaufaniu. Bliski kontakt z klientami stanowi dla Suteau-Anver kluczowe znaczenie, dlatego też zapewniamy naszym klientom dedykowanego doradcę w każdej strefie geograficznej.

Pragniesz otrzymać kompetentną informację na temat jednej z naszych maszyn? Skontaktuj się z naszymi pracownikami – Clément Le Jean doradzą i udzielą wyczerpujących informacji.

Kontakty

Eksport

Polska i Eksport
Mr. Clément LE JEAN
Tél : +48 (0) 514 516 204
E-mail: c.lejean@suteau-anver.com