Wyświetlanie numeru

Zapytanie o kosztorys Proszę o telefon

Usługi

Wsparcie w procesie zakupu i po jego zakończeniu

Suteau-Anver potrafiła wykorzystać zdobyte 70-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji maszyn do przetwarzania materiałów giętkich. Przez wszystkie te lata nasza oferta usług była systematycznie doskonalona. Dziś jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszystkie zapytania. Mogą one pojawiać się zarówno na etapie samego zakupu, jak i w późniejszym okresie

Ponieważ nasi klienci stanowią dla nas priorytet, a ich zadowolenie jest dla nas najważniejsze, Suteau-Anver poczytuje sobie za zaszczyt, że może ich wspierać na każdym etapie współpracy. Przez cały czas, począwszy od momentu otrzymania informacji lub porad od naszych zespołów, aż po dostawę, instalację, szkolenie, dostawę części lub materiałów eksploatacyjnych oraz usługi posprzedażne, wszyscy nasi klienci korzystają ze spersonalizowanego wsparcia.Takie podejście stanowi jednocześnie misję Suteau-Anver i dążenie, by sprostać wszelkim oczekiwaniom klienta.

Współpraca z Suteau-Anver jest gwarancją uzyskania kompletnej i scentralizowanej oferty usług. W naszym zakładzie w Maine-et-Loire znajdują się przedstawiciele wszystkich niezbędnych specjalności zawodowych. Wszystkie maszyny Suteau-Anver oraz części zamienne i materiały eksploatacyjne są także produkowanenaszym zakładzie. Ponieważ nie korzystamy ze wsparcia pośredników, jesteśmy w stanie reagować na Twoje potrzeby szybko i skutecznie.