Wyświetlanie numeru

Zapytanie o kosztorys Proszę o telefon

Obsługa posprzedażna w Suteau-Anver: Szybkość reakcji i skuteczność

Każda maszyna wymaga remontu, konserwacji, a czasem, pomimo swojej niezawodności, również naprawy. Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej jest osobą, z którą należy się kontaktować w każdej takiej sprawie. Po wstępnej diagnozie telefonicznej ustalana jest najlepsza strategia w celu natychmiastowego wznowienia produkcji u naszych klientów i zminimalizowania przestojów. 

Patrice podczas usuwania awarii prasy korbowej 20T u jednego z naszych klientów.

Doświadczona ekipa i odpowiednia komórka operacyjna na potrzeby naszych klientów!

Infolinię obsługują specjaliścize świetną znajomością naszych maszyn i procesów. Pomogą Ci oni postawić wstępną diagnozę, a w niektórych przypadkach i przy twojej pomocy zdalnie rozwiążą zaistniałe problemy. Ta bezpłatna usługa dla wszystkich naszych klientów jest ważną usługą gwarantującą najwyższy wskaźnik dyspozycyjności Twoich maszyn.

14 techników specjalizujących się w różnych dziedzinach posiada bogate doświadczenie zawodowe. Są oni gotowi do przeprowadzenia interwencji w ciągu 24–72 godzin, zarówno we Francji, jak i za granicą. Dzięki tak sprawnej reakcji Suteau-Anver gwarantuje szybkie usunięcie awarii, co umożliwi Ci jak najszybsze przywrócenie pracy Twojej maszyny.

Wsłuchując się zawsze w potrzeby klienta, nasi pracownicy czuwają nad tym, aby zapewnić naszym klientom jak najlepsze usługi w zakresie konserwacji i napraw.