Wyświetlanie numeru

Zapytanie o kosztorys Proszę o telefon

Nasze maszyny

Maszyna do zautomatyzowanego cięcia poprzecznego z systemem posuwu

Produkując maszyny przeznaczone do cięcia miękkich materiałów o standardowej szerokości 600 i 2000 mm, oferujemy również możliwość zbudowania maszyn dostosowanych wymiarowo do konkretnych wymagań klienta.

Podajnik dwurolkowy zainstalowany na wejściu maszyny do cięcia poprzecznego umożliwia przesuwanie materiału do przodu w zależności od zaprogramowanej długości. Podwójne rolki są otwierane i zamykane pneumatycznie, tak aby ułatwić manewrowanie materiałem. Obie rolki o średnicy 130 mm są pokryte kauczukiem naturalnym. Dolna rolka napędzana jest przez zespół serwomotoru/serwonapędu, gwarantujący dokładność zatrzymywania rzędu +/- 1 mm. Szybkość posuwu można zmieniać w zakresie od 0 do 30 m/min. Górna rolka obraca się swobodnie. Parametry podajnika dwurolkowego (krok posuwu, prędkość, przyspieszenie, opóźnienie itp.) są sterowane z konsoli. Ręcznie ustawiany ogranicznik szerokości jest zainstalowany przed podajnikiem dwurolkowym.

Za pomocą maszyny do cięcia poprzecznego mogą być cięte materiały miękkie. Maszyna ma górne ostrze tnące, które może być przemieszczane w pionie w zakresie skoku ponad 40 mm. Układ korbowo-suwakowy napędzany zespołem napędowym kontroluje skok, ostrza poruszają się przeciwbieżnie.

Linia zabudowana jest poliwęglanowymi osłonami (Makrolon) osadzonymi w aluminiowych ramach, spełniając tym samym wymagania obowiązujących norm bezpieczeństwa.

Dane techniczne

  • Czas cyklu dla jednego posuwu 2000 mm i jednego cięcia (z wyłączeniem czasu potrzebnego do wyprowadzenia produktu) : 7 sekund.

Dostępna opcja

Prosimy o kontakt w sprawie dodatkowych informacji.

Dostępne wersje

Kontakt